Vážení zákazníci, vzhledem k předvánoční sezóně může docházet ke zpoždění v expedici i doručení Vašich objednávek.

Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení. Tým Monkey Mum.

Společnými silami jsme pro Péťu úspěšně vybrali 25000 korun a jeho maminka nám poslala krátké poděkování.

Dobrý den, chtěla bych Vám všem zákazníkům skvělého obchodu Monkey Mum strašně moc poděkovat za finanční podporu. Moc to pro nás znamená a dává nám to velkou naději, že se Péťa aspoň trochu posune ve vývoji a to jen díky Vám❤ Vybrané peníze budou použity na hiporehabilitační pobyt, který nas čeká a na další pomůcky, které Péťa potřebuje. 
Ze srdce moc děkujeme všem, jste úžasní ❤ Katka a Péťa

Poté, co jsme vysbírali přes 25 000 Kč pro Kristýnku na rehabilitace a cvičení, zakládáme sbírku pro Péťu, který se potýká s hypotonií, epilepsií, centrální poruchou zraku a mentální retardací. Ale i přes to všechno je velký bojovník.

Komu pomůžeme?

Ahoj, 

jmenuji se Péťa a rád bych Vás seznámil s mým příběhem. Narodil jsem se, jako zdravý kluk, tedy aspoň jsi to maminka s tátou mysleli. Krátce po narození u mě rodiče začali pozorovat rozlišnosti se zdravými dětmi. Byl jsem hodně neklidné, plačtivé miminko a celkově můj vývoj nebyl úplně standardní. Vůbec jsem nechtěl být na bříšku a zvedat hlavičku, pořád mi to nešlo a stále jsem u toho plakal. Proto ve 2 měsících se mnou maminka začala cvičit, nejdřív Handlinga a pak Vojtovu metodu. Paní doktorka mě poslala na různá vyšetření a v 6 měsících se maminka s tatínkem po vyšetření na magnetické rezonanci dozvěděli diagnózu a ta zní atrofie mozku, Hypogenze corpus callosum a centrální hypotonie. Od té doby jsem se s našima dali do velkého boje. Každý den 4 x cvičíme Vojtovu metodu, Bobatha a do toho musíme před každým jídlem provádět orofacionální masáž, abych se naučil pořádně kousat, přestal slintat a třeba jednou i začal mluvit. Chodíme na hipoterapie, byl jsem s maminkou i v lázních. Ted nově jsem začal chodit na ergoterapii a v září jsem absolvoval svůj první intenzivní hiporehabilitační pobyt, který mi hodně pomohl. Proto mi ho doporučili absolvovat aspoň 3 x do roka, ale bohužel tyto pobyty nehradí pojišťovna.

Teď jsou mi 2 roky a 2 měsíce a všichni říkají, že jsem velký bojovník. Už umím spoustu věcí, krásně lezu, sedím, chodím tedy zatím pořád hodně na široko v podstatě jako 15 měsíční batole. Jen mentálně jsem na úrovni 10. měsíčního miminka. Bohužel tento rok u mě lékaři pojali podezření na poruchu CVI ( centrální porucha zraku) a k tomu jsem dostal i svůj první epileptický záchvat. Naštěstí léčba zabírá a od té doby co jí mám jsem záchvat neměl.

Děkuji vám všem, kteří si můj příběh přečetli až sem a všem, kteří mi pomůžou, abych mohl více rehabilitovat a posouvat se ve svém vývoji a možnostech.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze budou použity na hiporehabilitační pobyty, ergoterapie, fyzioterapie, další možné rehabilitace (např. plavání) a případné rehabilitační, stimulační a logopedické pomůcky, které budeme postupně ještě potřebovat. Pokud se nám podaří vybrat více peněz, můžeme Péťovi zakoupit další rehabilitační pomůcky i domů nebo na doplatky zdravotnických potřeb pro Péťu.

Žádná položka