Navštivte nás v pražských Vršovicích - při nákupu přímo na showroomu dostanete slevu 5 %. A nebo zakupte knihu Teorii mateřství a s kodem TEORIEMATERSTVI100 získejte slevu 100 kč na celý nákup!

Daří se nám a máme z toho obrovskou radost!

I proto jsme se rozhodli v této nelehké době pomoci ostatním. A nejsme na to sami! Máme Vás - zákazníky - kteří sází na kvalitní produkty plné šetrnosti. Jen díky Vám tu my můžeme být pro ty, kdo to potřebují.

A jak chceme pomáhat? 

Vlastně tak nějak různě. Začali jsme tím, že jsme mezi náš sortiment přidali JUJU háčkované plyšáčky, které šije maminka těžce postiženého chlapečka, pro kterou je to jak zdroj příjmu, tak forma odreagování.

Poté jsme vybrali 5000 Kč na indickou holčičku Diyu, které tento obnos peněz zaplatí roční školné. Díky Vám se Diya dostane k nám tak samozřejmému vzdělání.

A pak jsme začali přispívat na děti, rodiče nebo dospěláky, kteří to potřebují. Trpí vážnými nemocemi nebo bojují s nelehkou životní situací. Protože pokud každý přispěje trochu, tak dohromady se vysbírá dostatečně velká částka na to, aby někomu pomohla.

Když jsme charitu spustili, nestačili jsme se divit a doteď se divíme. Kolik z Vás každý den přispívá. Kolik z Vás se zajímá o jiné a kolik z Vás chce pomoci! Jsme na své zákazníky patřičně hrdí a doufáme, že se nám charita bude i nadále rozvíjet a budeme schopni finančně podporovat ty, kteří to potřebují.

Pokud chcete, sledujte naše webové stránky, sociální sítě nebo odebírejte opičí newsletter, abyste měli dokonalý přehled o tom, co se v naší mini charitě právě děje.

Děkujeme!

Tým Monkey Mum.

Adopce na dálku

Adopce na dálku

Z každé objednávky, kterou Monkey Mum obdrží "odsypeme" 10 Kč do kasičky holčičiky jménem Diya. A kdo je Diya?