Daří se nám a máme z toho obrovskou radost!

I proto jsme se rozhodli v této nelehké době pomoci ostatním. A nejsme na to sami! Máme Vás - zákazníky - kteří sází na kvalitní produkty plné šetrnosti. Jen díky Vám tu my můžeme být pro ty, kdo to potřebují.

A jak chceme pomáhat? 

Vlastně tak nějak různě. Začali jsme tím, že jsme mezi náš sortiment přidali JUJU háčkované plyšáčky, které šije maminka těžce postiženého chlapečka, pro kterou je to jak zdroj příjmu, tak forma odreagování.

Poté jsme vybrali 5000 Kč na indickou holčičku Diyu, které tento obnos peněz zaplatí roční školné. Díky Vám se Diya dostane k nám tak samozřejmému vzdělání.

A nyní přispíváme Matyáškovi. Malému chlapečkovi, který trpí velice vážnou nemocí. Je to náš hrdina a proto mu nasbíráme s pomocí Vás a Vašich objednávek 10 000 Kč, které jeho rodině pomohou uhradit alespoň některé výdaje spojené s jeho léčbou.

A co dál? S pomocí jsme se rozhodli pokračovat. Uděláme, co nás napadne a vy o tom budete velice dobře informováni. Skrze naše blogové příspěvky, posty na FB či Instagramu. Vždy se budete moci přidat, komentovat, také pomáhat či přijít s vlastním dobrým nápadem. :)

Adopce na dálku

Adopce na dálku

Z každé objednávky, kterou Monkey Mum obdrží "odsypeme" 10 Kč do kasičky holčičiky jménem Diya. A kdo je Diya?


Háčkované hračky na Monkey Mum

Háčkované hračky na Monkey Mum

Již zítra odkryjeme novou nabídku krásných háčkovaných zvířátek. Pokud si jedno z těchto zvířátek koupíte, pomůžete malému Yusimu!