Navštivte nás v pražských Vršovicích - Pod Stupni 1567/11. Při nákupu přímo na showroomu (bez předchozí objednávky online) dostanete slevu 5 % na váš nákup. Těšíme se, Monkey Mum. 

Monkey Mum už nenajdete jinak, než Monkey MumⓇ.

Před pár měsíci jsme patentový úřad požádali o přidělení ochranné známky, která nám byla nedávno přiznána. Tato známka zajistí, že Monkey MumⓇ v jakékoli podobě bude jen naše. :)

Co z toho plyne pro zákazníky?

Všechno, co se bude shodovat s naším názvem patří pouze nám. Máte tedy jistotu, že nemůžete šlápnout vedle. A to se vyplatí, vzhledem k tomu, že už usilovně pracujeme na vlastních vy-ma-ka-ných produktech, které mají maminkám usnadnit mateřství. A nejen to. Těšit se můžete na všechno možné, od příběhu našich opiček pro děti, přes nové produkty až po dech-beroucí eventy.

Co to vlastně je ochranná známka?

Celé to shrneme edukativním okénkem - pro ty, kdo by se rádi něčemu přiučili - co je vůbec ochranná známka?

Pokud vlastníte ochrannou známku, pak nikdo bez vašeho souhlasu nemůže použít podobný či shodný název/logo pro služby či výrobky. Vlastnictví ochranné známky znázorníte pomocí symbolu eRka v kroužku Ⓡ, případně v jiných zemí světa TM či SM. Ochranná známka dává spotřebiteli jistotu kvality a záruky, důvěru a naprosto jasně naznačuje, že majitel známky to myslí opravdu vážně.

Také něco tvoříte, nebo jste prostě jen přišli na originální název svého vlastního projektu? Tak šup na to, pořiďte si ochrannou známku stejně jako my, protože - a to je takové malé tajemství - každá ochranná známka získává 5 % hodnotu z každého výrobku či služby. Nabývá tedy na hodnotě a to se prostě počítá!