Navštivte nás v pražských Vršovicích - Pod Stupni 1567/11. Při nákupu přímo na showroomu (bez předchozí objednávky online) dostanete slevu 5 % na váš nákup. Těšíme se, Monkey Mum. 

1.8.2020 - ano, to byl ten den, kdy byl oficiálně spuštěn e-shop Monkey Mum. Jako by to bylo včera, když jsem zmáčkla tlačítko "překlopit na ostrou doménu". Sekundy ubíhaly jako minuty. Tekly ze mě kapky potu a ruce se mi třásly nervozitou. "A teď to přijde! Světe, nakupuj!"

Něco přišlo, to jo, ale nákup to teda rozhodně nebyl. :D Přišla mi maximálně tak faktura na zaplacení domény, pak také měsíční poplatek za správu webu a aby toho nebylo málo, dorazilo k nám domů i pár účtenek k proplacení a splátka na hypotéku. Ještě štěstí, že rodičovský příspěvek pokryl Monkey Mum počáteční náklady. Pár dní jsem čekala, až jsem požádala své okolí, aby přeci jen na web mrkli a třeba si něco přikoupili. Dorazila objednávka od mého manžela a naštěstí i mé mámy. Toť vše!

Ale tohle nemá být drama, jen to ne. Ani horor. Tohle je romantická komedie s trochou fantasy a nakonec se ještě dočkáte nějakého toho sci-fi.

Byl to přesně týden, kdy přišla první - doopravdy - první reálná objednávka. Žádná osoba, kterou bych znala, nikdo podplacený. Zkrátka a dobře reálný zákazník, který chtěl něco koupit!

...a kdo chce číst více, bude muset pokračovat SEM. Tady je celý příběh, takový nekonečný příběh, protože ten příběh se stále ještě děje a píše. ;-)