Navštivte nás v pražských Vršovicích - při nákupu přímo na showroomu dostanete slevu 5 %. A nebo zakupte knihu Teorii mateřství a s kodem TEORIEMATERSTVI100 získejte slevu 100 kč na celý nákup!

Společně. Bezpečně. Kvalitně i rychle. 

Vyberte si jednu z nejkvalitnějších postelových zábran na trhu jen u Monkey Mum - Premium, Popular, Economy nebo cestovní mantinel. Jsme profíci na zábrany na postel. 

Pokud již od nás máte zábrany doma, napište prosím do poznámky k objednávce informaci, abychom vám přidali spojovací konektory.

Proč Monkey Mum? 

  • rychlé dodání
  • vysoce kvalitní produkt
  • konzultace po telefonu
  • pomoc při montáži online či telefonicky
  • další produkty pro milující a šetrné mateřství
  • prozákaznický přístup, komunikace online a rychle

Srovnání zábran

VLASTNOSTI PREMIUM POPULAR ECONOMY
VÝŠKA 85-100 cm 80-95 cm 71-95 cm
VRTÁNÍ K POSTELI
KONEKTOR kovový kovový plastový
NOSNOST 30 kg 25 kg 20 kg
TŘÍKROKOVÝ BEZPEČNOSTNÍ ZÁMEČEK
Zábrany na manželskou postel

Zábrany na manželskou postel

Proč koupit právě tyto zábrany?

Nabízíme naprosto výjimečné zábrany, které jsou první na českém trhu! Co zajišťuje jejich výjimečnost? Především délka (150, 160, 180 a 200 cm), výška (80 - 95 cm) a samozřejmě kvalita. Klasické zábrany nebývají po celé délce postele a především nedosahují takové výšky jako tyto zábrany.

Jak se dostanu z/do postele? Je nutné zábranu přelézat?

Zábrana je stahovací – není tedy nutné ji přelézat. Stačí odemknout bezpečnostní zámek (udělaný tak, aby si jej nemohlo odemknout samo dítě) a zábranu stáhnout dolů. Stahuje se pouze plachta až do rovně matrace, bočnice zábrany zůstávají nahoře.


Je sama o sobě stabilní i pouze jedna zábrana?

Ano, i jedna zábrana je stabilní, avšak pro větší pevnost a stabilitu zábran výrobce doporučuje použití 2 ks a více.  


Jaká je výška zábrany při jejím úplném stažení dolů? Dá se srolovat například jen na 5 cm, a nebo zůstane ve výšce 20 cm?

Při stažení zábrany dolů je plachta stažena až na úroveň matrace. Tedy, při vylézání či vlézání do postele není nutné překonávat žádnou "překážku". Jedná se cca o 2 - 3 cm vyvýšení nad roštem postele.

Další