Společně jsme vybrali 15 000 Kč na Tomáška, který i se svým postižením může začít chodit do školy. Moc děkujeme všem kdo přispěli a těm, kdo chtějí přispět i v budoucnu představujeme muže, jehož život se dostal do nelehké situace.

Nově jsme v sekci POMÁHÁME připravili sbírku pro tohoto Jardu, který o sobě pro nás napsal krátký článek:

Dobrý den.
po úraze jsem zůstal zcela ochrnutý a bezmocný na invalidním vozíku.Má vlastní životní situace je tak špatná, že po zaplacení složenek nemám pořádně ani na stravu. Invalidní důchod ve výši 4.892 Kč mi nestačí ani na pokrytí nejnutnějších životních potřeb. Jelikož jsem ochrnutý, nemůžu si peníze sehnat jiným způsobem než požádat o pomoc touto formou. Věřte, že jiná možnost v mém případě neexistuje, mám ochrnuté částečně i ruce a není v mých možnostech vykonávat manuální práci. Můj zdravotní stav vyžaduje celodenní péči, kterou si nemohu finančně dovolit. Stará se o mě pečovatelka, která za svou činnost pobírá plat, na který mi stát přispívá jen minimálně. Zbytek financí na péči o mě se snažím shánět i tímto způsobem. Náklady spojené s handicapem bych si nemohl dovolit, nebýt Vás lidí ochotných pomoci. Většinu nákladů bohužel nehradí žádná pojišťovna a tak jsem odkázán pouze na pomoc státu, které se nedostává v potřebné míře. Situace se stále zhoršuje a proto jsem byl nucen postavit se ke své situaci tímto způsobem aby byla alespoň nějaká možnost si pomoci. Shromažďování finančních prostředků je velice obtížná a náročná záležitost a bohužel mé
skromné možnosti nestačí ani na pokrytí nejnutnějších potřeb. Proto se obracím s prosbou o pomoc na Vás aby byla alespoň nějaká možnost pomoci. Chtěl bych Vás tímto požádat, zda by jste mne mohli dle Vašeho uvážení a možností podpořit - nejlépe finančním darem, třeba jen symbolickou částkou.

S pozdravem a poděkováním za Vaši podporu, Jarda.