Že prý se bez něj obejdete... Ale opak je pravdou!

Pořád nevíte, o čem je řeč? Inu, mluvíme tu o Baby odstraňovači skvrn od Feel Eco.

Jak jistě víte, člověk se za život potká s ohromným množstvím skvrn. Většinou ve chvíli, kdy to nejmíň potřebujete. My Vám sice nepřinášíme řešení, jak za 5 vteřin vyčistit čerstvý flek po svačince na košili a to právě před poradou, která Vás v práci čeká. Ale věřte tomu, že jakmile jednou tento odstraňovač ozkoušíte, už bez něj nebudete chtít prát.

My Vám přínášíme řešení na fleky, které chcete vyřešit praním. Tento pomocník by vedle pracího gelu a aviváže rozhodně neměl chybět. Nejenže je prostředek ekologický, neobsahuje ani žádné parfémy, alergeny či konzervanty. Není testovaný na zvířatech a naopak je dermatologicky testován pro děti od 0 až 3 let. Je snadno biologicky rozložitelný. Za to vše má certifikaci EU Ecolabel (ekologickou ochrannou známku). A taky certifikaci Vegan. 

Je vhodný na praní bílého a barevného prádla miminek, kojenců, batolat, dětí, dospívajících, dospělých, dobře uzrálých i přestárlých, prostě všech! :-D Dokonce i těch s citlivou pokožkou. :-) Jediné, na co se odstraňovač nehodí, je vlna a hedvábí.

Veřte mi, když Vám říkám, že se Vám nesnažím prodat nějaký produkt za každou cenu. Naopak Vám chci poradit k dobré koupi. My řešíme dnes a denně tepláky se špinavými koleny našich dětí. Bláto ještě jde, ale tráva... Tu tedy jen tak nevypereme. Jenže s tímhle malým pomocníčkem je to raz, dva! Šikovný aplikátor - rozprašovač jednou, dvakrát stříkne na flek. Pokud vidím, že se nic neděje, lehce můžu látku z obou stran napěnit (houbičkou, jemným kartáčkem). Je-li flek opravdový velikán, nechám chvíli odstraňovač působit a pak dám tepláky normálně prát. A řešení problému je na světě. :-)

Fleky od jídla, to je taky naše. Rajská omáčka, mastnota, borůvky (,káva, víno) a nebo jiné libovky - i to jsou věci, se kterými si odstraňovač hravě poradí. Naštěstí, protože jinak bychom chodili se samým flekem. :-D

A někdy večer svlíknu halenku a zjistím, že na ni mám make-up nebo rtěnku (i když tu skoro nenosím, ale zákon schválnosti dělá svoje). A zase se o slovo hlásí Baby odstraňovač skvrn, párkrát stříknu a problém vyřešen. 

Zkrátka bláto, tráva, potraviny, mastnota či kosmetika, se vším si hravě odstraňovač poradí. Mějte ho i Vy po ruce a Váš život bude bez skvrn. :-)