Proč koupit právě tyto zábrany?

Nabízíme naprosto výjimečné zábrany, které jsou první na českém trhu! Co zajišťuje jejich výjimečnost? Především délka (150, 160, 180 a 200 cm), výška (80 - 95 cm) a samozřejmě kvalita. Klasické zábrany nebývají po celé délce postele a především nedosahují takové výšky jako tyto zábrany.

Jak zábrany fungují?

Zábrany se uchycují pod matraci, i když se ratolest opře do zábran, nemůže se tak stát, že by zábrany shodila nebo jakkoli vyvrátila. Jsou pevné, a proto opravdu vydrží. :)

Proč prodáváme jeden, dva a nebo tři díly zábran?

Každý z nás má manželskou postel jinak situovanou. Někdo má u zdi pouze čelo, a proto se mu hodí tři díly našich zábran tak, aby hrany postele byly zabezpečeny. Jiný má postel v rohu místnosti, a proto potřebuje pouze dva díly zábran pro stoprocentní bezpečí svých malých dětí. A někdo má postel obestavenou nábytkem, a proto mu stačí jen jeden díl zábran. Ať už máte postel u zdi postavenou jakkoli, s našimi zábranami vytvoříte naprosto bezpečný prostor pro naše nejdražší.

A co když v noci budu potřebovat na toaletu?

Zábrany jsou opravdu bezpečné. Děti nespadnou z postele, protože to s našimi zábranami prostě nejde. Pro odjištění a otevření je třeba tří kroků odemknutí, a proto i šikovný malý filuta zábrany sám neodjistí a nestáhne. I přestože se jedná o tři kroky ke stažení zábran, stačí malý cvik a zábrany budete schopni stáhnout v noci ve tmě zaslepeni ospalostí. A pak jedinou zábranou k tomu jít na záchod bude chtíč dál spát. :D 

Jen na spánek?

Zábrany slouží především pro bezpečný spánek našich dětí i nás rodičů. Ale zábrany lze používat i přes den! Vytažením zábran vytvoříte bezpečný prostor pro hru dětí. Upřímně každý z nás někdy cítí takovou únavu, že potřebuje místo, kde by sebou nejradši plácnul. Ale při tom chce být svým nejmenším nablízku. S našimi zábranami si odpočinete v pohodlí postele a děti si v klidu, bezpečí a rodičovské blízkosti pohrají. :) A když si přeci jen potřebujete odskočit ~ ať už na záchod či cokoli je nutné zrovna řešit, děti zůstávají v bezpečí.

Naše zábrany jsou opravdoví pomocníci. Brzy zjistíte, že bez nich prostě nemůžete žít!