Vážení zákazníci, vzhledem k předvánoční sezóně může docházet ke zpoždění v expedici i doručení Vašich objednávek.

Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení. Tým Monkey Mum.

Velikonoční dárky pro děti

Pokud jde o malé opičky, je to jednoduché - dárek musí splňovat několik podmínek. Musí být zábavný, bezpečný a přiměřen věku.

Nejlepší dárek pro novorozence bude blízkost své maminky. Pokud však hledáte dárek vhodný již od narození, můžeme vám doporučit naši novinku - úchopové míčky Takane od MyMoo, certifikované jako výrobek pro děti od 0 měsíců. Jsou ideální pro dětské ručičky, můžou je chytit do obou rukou, a jejich kontrastní barvy jsou vhodné i pro ty nejmenší děti, které vidí černobíle.

Důležitá je pro nás také trvanlivost a ekologie, proto dětem od 6 měsíců doporučujeme dřevěné hračky Detoa, které se postarají o trénink drobné motoriky, zručnosti a představivosti.

Velikonoční dárky pro dospělé

Věříme, že starší opice budou mít největší radost z praktických dárků. Sázíme na malé výrobce, takže voňavá, přírodní kosmetika pro muže a ženy od Almarasoap bude ideální volbou. 

Ať už zajíček obdaruje všechny, nebo jen nejmladší členy rodiny, přejeme všem, aby prožili šťastné Velikonoce bez stresu a užili si první týdny jara.

Team Monkey Mum