Vážení zákazníci, vzhledem k předvánoční sezóně může docházet ke zpoždění v expedici i doručení Vašich objednávek.

Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení. Tým Monkey Mum.

Může se to zdát jako marketingový tah, jak vytáhnout z budoucích či současných maminek peníze za kojicí oblečení, které prostě nutně potřebují. V naší nabídce na e-shopu najdete také kojicí oblečení a to hlavně proto, že jako zkušené mámy víme, že velmi usnadní kojicí období a navíc je pohodlné a ženám vážně sluší. Proč si ho tedy pořídit?

Pohodlnější šestinedělí i období po něm

Šestinedělí je období, kdy se u většiny čerstvých maminek střídají pozitivní a negativní emoce. Často jsou velmi unavené z nočního vstávání a vyčerpané z péče o miminko. Díky kojicí podprsence, která je opravdu "must have" každé maminky a kojicímu tričku nebo tílku to bude alespoň o fous snazší s tím kojením. 

Kojení na veřejnosti

Když už se žena rozhodne opustit svůj domov s miminkem na delší čas, pak se musí připravit na to, že bude kojit někde venku, možná u lékaře v čekárně, na lavičce v parku nebo třeba v autě před obchodem a pro tyto příležitosti je kojicí oblečení jako dělané. Nemusí totiž řešit svlékání či odhalování částí těla, které nejsou potřeba. Díky tomuto oblečení bude kojení velmi diskrétní. Navíc v létě si může obléct i kojicí šaty.

Kojení v noci

Kojicí pyžama a noční košile jsou senzační a nejvíce se hodí při takzvaném kojospaní, kdy miminko spí ve stejné posteli s maminkou a maminka kojí v leže v polospánku. Je to skvělý způsob, jak si co nejvíce odpočinout v noci a díky pyžamu či košili není zima na ramena, která jsou po většinu noci odhalená a také na hrudník, takže se dá snadno předejít prochladnutí. 

Kojení v šátku nebo v nosítku

Kojení v šátku nebo v nosítku volá po kojicím oblečení. Při nošení, které si žádá i kojení je velmi praktické odhalit jen jedno prso, místo vytahování trička, které když vám dítě u kojení usne, tak už zpátky dolů nestáhnete. V případě, že máte na sobě více vrstev, protože je chladněji, pak se hodí jak kojicí podprsenka, tak kojicí tričko s dlouhým rukávem a kojicí svetr nebo mikina.

Slušivé oblečení 

Kromě výše popsaných situaci a výhod, kdy se kojicí oblečení hodí, jsou navíc v nabídce velmi slušivé kousky. Dnes už jsou kojicí roláky, podprsenky, tílka, trička, šaty, pyžama a noční košile, svetry i mikiny. Pořídit je můžete jak v elegantní verzi, tak v té sportovní. 

Nepotřebné poslat dál

Jakmile skončíte s kojením a už neplánujete dalšího potomka, pak není nic jednoduššího než kojicí oblečení prodat. Je spousta maminek, které by si rady kojicí oblečení pořídily, ale z mateřské či rodičovské už na něj nezbydou peníze a prodej z druhé ruky je pro ně cesta, jak si dopřát větší komfort při kojení. 

Proto neváhejte a pořiďte si pár kousků do svého šatníku. Uvidíte, že budete velmi mile překvapené, jaké krásné a přitom praktické oblečení můžete nosit i při kojení.