Problém taky je, že spousta výrobců se tváří, že jejich výrobek je neškodlivý, nebo snad dokonce vhodný pro citlivou pokožku dětské prdelky. Stačí do názvu uvést "Sensitiv" a evergreen je na světě. Některé ubrousky mají horší, než lepší složení; od ropných parafínových olejů, přes různé konzervanty k syntetickým i organickým alkoholům. A že jsou ubrousky tak čistě bílé? Chemickým bělením se čisto skvoucí bílé přece docílí. A navíc bývají ubrousky testované na zvířatech. :-(
 
Když to vezmu kolem a kolem, vlhčáky prostě nejsou žádná sláva. Jasně, můžu koupit i kvalitní jednorázové vlhčené ubrousky, ale měla bych se připravit na to, že v drogérce nechám půl vejplaty. Jak tedy prdelky těch našich zlatíček mýt, když nejsme zrovna u umyvadla? Řešení je velmi jednoduché! :-)
 
Celá rodina naprosto milujeme mycí olej na zadeček Medvídek. Proč? Protože ho nepoužíváme jen na dětskou prdelku... :-D Ano, člověk jede na víkend pryč, kde není tekoucí voda a najednou se Medvídek hodí i dospělákům, hehe, nejedna kamarádka vzala Medvídka s povděkem. ;-) A co víc? S dětmi chodíme každý den do lesa nebo na hřiště a umýt si ruce je díky Medvídkovi fakt jednoduché! Medvídek je prostě všestranný pomocník.
 
Stačí jen do ředicí lahvičky nalít trošku Medvídka, doplnit vodou a kamkoli vyrážím vzít s sebou také ubrousky Perlička ze 100% přírodního materiálu. Ubrousky je možné navíc prát. Sama je házím do pračky společně s látkovými plenami a používám do hallelujah. :-) Medvídek je prostě boží a to nejen pro miminka, děti, ale i dospělé. Jedná se o věc, kterou mám v batůžku pokaždé, když opouštím domov, protože vím, že dřív nebo později se někomu bude hodit.