S touhletou podložkou totiž člověk vlastně vůbec nepotřebuje přebalovák. Náš přebalovací stolek byl použit jen párkrát a to jen proto, abychom neměli blbý pocit, že jsme ho vůbec nepoužili, když už jsme ho pořídili... Protože s pratelnou podložkou z vánočního balíčku pro nejmenší od Monkey Mum si přebalovák můžeš udělat úplně kdekoli. My nejvíc přebalujeme na gauči a nebo rovnou na koberci, kde si nejčastěji naše mrnědlo hraje.
 
A venku je tahle podložka opravdový záchranář! Na téhle podložce totiž opravdu můžeš přebalovat kdekoli ~ v přírodě (v mechu, v jehličí, na trávě, ...), ve městě ~ prostě všude, kde se vyskytuješ se svým malým proďolkou. My si nenecháme ujít ani jednu návštěvu u lékaře bez této podložky. Je přece zbytečné, abychom při převažování a přeměřování dítěte používali lékařské jednorázové podložky, když dítě může sedět/ležet na něčem, co je mu příjemné a velmi dobře známé ~ a navíc šetříme přírodu, protože každá nepoužitá jednorázová věc se přece počítá! :-)
 
Pravda je taková, že teď, kdy i přes den už počasí dokáže být jen lehce nad nulou, podložku jako přebalovák venku člověk úplně nevyužije... Ale i tak nosíme pořád podložku v batůžku, nebo v kočárku ~ když prší, a nebo je zrovna po dešti, bývají skluzavky a houpačky na hřištích obzvláště mokré. Jasně že máme super softshellové oblečení od Monkey Mum, a tak se dítko nepromočí! Ale i tak je fajn, že dítě hned nemusí mít vlhký/mokrý zadeček. A na procházce v přírodě se vůbec nebojíme sednout si do vlkhé trávy a nebo mokrého jehličí ~ to je pak o podložku v rodině i rvačka! ;-) Zkrátka my si život bez podložky představit nedokážeme. :-)
 
K podložce neodmyslitelně patří i pytlíky! Ty větší pytle na uskladnění látkových plen.
Velikosti pytlíků na plínky:
  • XS na jednu až dvě plínky
  • S obsáhne celodenní výlet
  • M vydrží víkend bez pračky
  • L zvládne kratší dovolenou
Já osobně používám Lko na skladování použitých plen doma, mám ho v plastovém koši v koupelně.
A ty menší pytlíky jsou super na uskladnění kalíšku, vložek a intimek. V těch nejmenších pytlících skladujeme drobnosti ~ telefon, klíče a jiné věci. Lehce se pak najdou! :-)