Navštivte nás v pražských Vršovicích - Pod Stupni 1567/11. Při nákupu přímo na showroomu (bez předchozí objednávky online) dostanete slevu 5 % na váš nákup. Těšíme se, Monkey Mum. 

Naděje pro Kačku a Péťu - vraťme maminku ke dvojčátkům

Manželům Kateřině (28 let) a Petrovi (32 let) z Březové u K. Varů se splnil sen. Po dlouhých 5 letech snažení se jim v dubnu letošního roku narodila dvojčátka Kačka a Péťa. Maminku bohužel krátce po porodu postihla mozková mrtvice, její stav byl velmi vážný, musela být operována, nyní je ochrnutá na polovinu těla a učí se vše od začátku, mluvit, chodit, ale hlavně rozumět. Čeká ji několik měsíců rehabilitací, v úterý 29. 6. 2021 nastoupila do rehabilitačního zařízení v Kladrubech. O děti se nyní stará otec Petr, kterému pomáhají prarodiče. Obec Březová ve spolupráci s přáteli rodiny vyhlásila veřejnou sbírku, aby pomohla.

Ze sbírky bude financována potřebná rehabilitační péče, osobní asistence či léky. Peníze mohou být také použity na bezbariérové úpravy bydlení. Finance také budou potřeba pro zajištění potřeb pro děti a péči o ně.

Z každé objednávky dá Monkey Mum stranou pro Kačku a Péťu 10 Kč. Přispějte i Vy a pomozte vrátit maminku ke svým dvojčátkům co nejdříve.

Zde se můžete podívat na video.