Lucie Janauer
Jednatelka společnosti
Lucie je ta opičí máma, kterou nic nezastaví. Prostě chce zrealizovat všechno, co jí napadne. Napsala knihu Teorie mateřství a doufá, že až kniha vyjde, pomůže i dalším maminkám v sobě najít tu pravou samici! Miluje čokoládu, svou rodinku, přírodu, cestování a také to, jaká je.
Její životní motto: Mám cíl, být lepší, než včera!

Ludmila Charvátová
Managerka maloobchodu
Lída má doma opičí tlupu, malou opičku a dva opičáčky. Je skautka, a tak se snaží být vždy připravena. Proto zrovna tahle opičí máma má na starost vše, co souvisí s pojmem "zodpovědnost" - finance,  legislativu, smlouvy, GDPR atd. Snaží se najít i tu nejmenší chybičku a zajistit, aby vše fungovalo, jak má. Miluje hořkou čokoládu, sladký život, matku přírodu, otce svých dětí  a to, jaká je.
Její životní motto: Zachovat si veselou mysl je umění neznepokojovat se hloupostmi a vážit si i malých nahodilých radostí.

Martin Švorc
Administrátor e-shopu

Přestože je Martin velice mladý a zdá se i prací neposkvrněný, má velké znalosti v oboru IT. I proto se Martin stal naším nepostradatelným pomocníkem, který má na starost správu webu, položkyna e-shopu a řeší nutnou IT podporu. Bez něho by Monkey Mum rozhodně nemělo tuhle super digitální podobu. Martin miluje rychlá auta, lenošení, počítačové hry, jakoukoli zábavu se svými vrstevníky, ale také pořádnou jízdu na kole ve své nové helmě.

Jeho životní motto: Nemá. Ale má životní motivaci: Nissan GTX 20