Ano, člověku by vypadla čelist, když se koukne, kolik takový přístroj stojí. Jenomže jeho cena je opodstatněná. Lady-Comp přesahuje svými výbornými vlastnostmi všechny kondomy, antikoncepční pilulky, náplasti, tělíska či jiné druhy antikoncepce.
Lady-Comp byl zkonstruován týmem gynekologů, programátorů a inženýrů podle nejnovějších poznatků z oblasti přirozeného plánování rodiny. Je to vlastně takový malý velice inteligentní počítač, který bere vpotaz dlouhodobé psychické i fyzické zdraví své uživatelky.
Pokud žena chce Lady-Comp používat, stačí si každý den změřit teplotu. Uff. Orosili jste se? Ne, nebojte. Teplotu si měříte v dutině ústní, nikoli tam dole. Lady-Comp měří bazální teplotu v ústech s přesností na setiny °C. Tato data jsou společně s informací o menstruaci uchovávána a porovnávána se statistickými údaji více než 1 milionu cyklů. S jakým milionem cyklů, ptáte se? Jedná se o statistické údaje pocházejících z klinických výzkumů za posledních 30 let. Co to tedy znamená? Vlastně to, že se skoro stoprocentní přesností (99,3%) spolehlivě předpoví plodnost ženy pro nejbližších 24 hodin.
Jenomže co když mám nepravidelný cyklus? Co když kojím? Co když mám zvýšenou teplotu a nebo horečku? Co když často cestuji? Co když pracuji na směny, třeba i noční? S tím vším si Lady-Comp poradí. Právě díky velkému množství dat, se kterým Lady-Comp operuje, dokáže správně vyhodnotit i nepravidelné nebo komplikované menstruační cykly.
Co víc si přát? Lady-Comp nezatěžuje životní prostředí, protože s užíváním žena neprodukuje odpad. Rozhodně ne tolik jako třeba antikoncepční pilulky. Člověku vydrží opravdu dlouhá léta. Přestože to tak nevypadá, cenově se právě proto vyplatí! Trocha matematiky nám neuškodí: pokud bych za měsíc za antikoncepci (ať už je jakákoli) utratila 250 Kč, finanční návratnost s Lady-Compem by byla 4 roky. To je přece fajn! A pokud ženě tohle nestačí, aby se přesvědčila o koupi, tak co třeba jeho super vlastnosti - s Lady-Compem v žádném případě nehrozí žádné vedlejší účinky jako u klasické antikoncepce. S Lady-Compem do sebe necpu žádné chemické látky nebo hormony. Žádné látky tím pádem nemohou proniknout ani do mateřského mléka.
A pánové ho rozhodně také ocení. ;-) To je důvod sám o sobě!
Jeho užívání je opravdu velmi snadné. Stačí každý den věnovat minutku ke změření teploty a případně k zadání dat o menstruaci, a výsledek máme na světě: zelená na displeji znamená neplodný den, červená znamená plodný den a žlutá ukazuje fázi učení, a nebo nejistotu (třeba při zvýšené teplotě). Mohu se podívat nejen na náhled plodnosti minulosti, současnosti, ale i na prognózu do budoucnosti.
Lady-Comp je prostě skvělá záležitost! V kombinaci třeba ještě s kalíškem a nebo látkovými vložkami či intimkami, budete mít bezodpadový cyklus, což je krásné. :-)