Jo, je mi jasné, že začínat s e-shopo/blogo/forumo/bazarem v létě a ještě ke všemu uprostřed koronavirové krize není úplně šťastné, ale věřte mi, že věřím, že se to (časem) rozjede.
 
Včera jsem dokonce četla článek o tom, že úspěšný e-shop se může rozjíždět dobrých pět let...teda nevím jestli to zvládnu, ale budiž. My s Lídou vydržíme, protože na tom závisí budoucnost spousty maminek, které se stanou šetrnějšími a zdravějšími a budou nosit svoje miminka jako divý.
 
Zároveň bych úplně zapomněla na mou knížku. Jmenuje se Teorie mateřství a v předprodeji v nakladatelství Pointa se na ni vybralo dostatek peněz na to, aby vyšla. Takže teď schytávám od grafičky Zuzany Burgerové jednu ilustraci za druhou a je to tak krásné, že se nemůžu (prostě fakt nemůžu) dočkat, až ta kniha vyjde. Hlavně, víte co, věřím, že pomůže spoustě maminkám v prvních týdnech a měsících miminkovského života. Potřebuju, aby tak knížka vyšla. Budu pak nosit pár výtisků po kapsách a rozdávat ji maminkám. Třeba poslední měsíc máme tady na Podbabě sousedy, kterým miminko pořád pláče. Hlavně večer, takové to večerní nekonečné řvaní. A já bych za ní tak ráda zašla a dala jí tu knížku a hodila jí do ruky šátek a řekla, ať si tu knížku přečte a bude to. Jenže prostě nevím, jak se k té paní dostat, protože nevím jaký vchod, jaký zvonek. Takže jen doufám, že ji potkám někde na procházce...
 
Monkey Mum tu tedy bude pro všechny milující šetrné maminky. Budeme samozřejmě čas od času zveřejňovat úspěchy Monkey Mum webu, aby fanoušci byli v obraze. Už teď se můžeme pochlubit téměř 100 lajky na FB, a 3 objednávkama (neptejte se, koho jsem donutila :D). Plán, verze A - vrazit co nejvíc do reklamy na FB a PPC, rozdávat vizitky a slevy jako divý a divit se, až to začne být vostrý!