Jsme mámy, které se z toho doslova neposerou. :)) Snažíme se vyhýbat všem zajetým větám typu: S dětmi ti končí život, teď už budeš máma. Všechno bude jinak. Znáte to... Upřímně, není to tak. Ano, s dětmi se leccos změní,ale to gró, Váš život, zůstává stále stejné. Jen se přesune do trochu jiné dimenze, to ano. :D Ale děti - a hlavně miminka - jsou skvělé. My mámy jsme skvělé. Ale pouze pokud to nezačneme moc prožívat! Našim dětem se ještěv celé historii lidstva nedostávalo takové pozornosti. A je jim to k užitku? Podle nás spíš ne.

A proto jsme tady! Založily jsme projekt Monkey Mum, který měl původně sloučit blog, forum, bazar a e-shop. Nakonec jsme ale zabrousili spíše směrem e-shopu s výbavou pro šetrné mateřství. A proč? Asi proto, že být mámou může znamenat vytvořit přírodě celkem slušnou paseku. Všechno jednorázové, všeho moc. A přitom miminka a děti potřebují tak málo :) Zároveň chceme maminky motivovat, aby se vydaly směrem nošení, pusinkování, kojení, laskání, hraní a častého venčení dětí.

Na e-shopu chceme prostě prodávat vše, co nám osobně přijde pro opičí mámy a jejich opičky nejdůležitější. A jestli jednou dojde i na bazar a forum, kdo ví...Plánů ale máme spoustu, takže nás rozhodně nepřestaňte sledovat.