Již zítra odkryjeme novou nabídku krásných háčkovaných zvířátek. Pokud si jedno z těchto zvířátek koupíte, pomůžete malému Yusimu!

Kdo je Yusi? Yusi (s přezdívkou JUJU) je desetiletý klučina, který má těžké kombinované postižení, diagnózu AHDS (Allan-Herndon-Dudley syndrome), což je genetická porucha štítné žlázy. Péče o něj za ta léta je náročnější, dražší a složitější, maminka Yusiho se proto musela vzdát práce na plný i částečný úvazek.

Jenže super opičí máma Lenka zvládá nejen tuhle extrémně náročnou péči! Již od těhotenství háčkuje, dříve pro relax a kreativní vydání. Nyní je to vášeň, která pomáhá synovi zaplatit rehabilitace, drahé školy a jiné nezbytné výdaje. Na vyjímečnosti těchto háčkovaných zvířátek dodává i to, že je opičí maminka Lenka levačka. Proč? Protože jako levačka je samouk, který bere inspiraci různě na internetu.

A jak vlastně vznikla značka JUJU? Jedná se o něžnou přezdívku Yusiho. Yousef přezdívku dostal od své terapeutky v lázních. Od té doby ji používá nejen celá rodina a všichni jsou na přezdívku zvyklí. :-) 

Kupte si zvířátko a podpořte JUJU! :-)